0

Nast

Ja pisalem o wyzywaniu nawet czytac nie umiesz ale nie dziwie sie masz 6 lat to jeszcze przyjdzie czas zeby sie nauczyc

0

[edit]

0

No chłopczyki najwyzszy czas zrobic nalot na stone realmadrid.pl i powyzywac sie co ???

a sorry zapomnialem biedne male dzieci jush spia ale jutro rano nie zapomnijcie po sniadanku i umyciu zabkow wejsc na wyzej wymieniona strone i powypisywac pare durnot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?